Size bir telefon kadar yakınız
0541 418 50 06

Sınav Hazırlığı (IELTS/TOEFL)

127 görüntülenme

Kursumuz, sizi TOEFL ve IELTS sınavlarına güvenle girmeye hazırlamak için İngilizce bölümümüz Napa dili tarafından geliştirilmiştir.

TOEFL

Yabancı Dil Olarak İngilizce Testi (TOEFL), ana dili İngilizce olmayanların İngilizce konuşulan üniversitelere kaydolmak isteyen İngilizce dil becerilerini ölçmek için standartlaştırılmış bir sınavdır.

IELTS

Uluslararası İngilizce Dil Test Sistemi veya IELTS, anadili İngilizce olmayanlar için uluslararası standartlaştırılmış bir İngilizce dil yeterlilik testidir.

Kimin İçin?

  • Avustralya, İngiliz, Amerikan, Kanada, Avrupa, İrlanda ve Yeni Zelanda akademik kurumlarında eğitim almayı planlayan kişiler.
  • Dünya çapında 11.000’den fazla kurumda ve çeşitli meslek kuruluşlarında eğitim almayı planlayan kişiler.
  • Sadece kendilerini deneyip geliştirmek isteyenler ve iyi bilinen bir İngilizce yeterliliği kazanmak isteyenler.

Sonuç

Kursu tamamladıktan sonra, öğrenciler dil becerilerine güvenmiş olmalı ve sınavlara girebilecektir.

Kursa Genel Bakış

Öğrenciler, seviyelerine göre yerleştirmek için ilk gün kapsamlı bir yazılı ve sözlü sınava tabi tutulur. Gerekli seviye minimum B2’dir. Öğrenciler B2 a CEFR (A1-C2) altında ise, söz konusu öğrenci istenen seviyeye ulaşmak için genel bir İngilizce kursu almak zorunda kalacaktır.
Değerlendirme kurs boyunca devam eder; öğrenciler düzenli olarak test edilecek ve öğretmenlerinden düzenli olarak geri bildirim alacaklardır.

Görüşme Başlat
1
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba.
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Ara