Size bir telefon kadar yakınız
0541 418 50 06

IELTS – TOEFL

69 görüntülenme
IELTS – TOEFL

ULUSLARARASI SINAVLAR (TOEFL/IELTS)

Sizi, stresli ve uzun soluklu bir sınav süreci olan TOEFL ve IELTS sınavlarına güvenle girmeye hazırlamak ve bu süreci en iyi şekilde atlatmak için yanınızdayız.

TOEFL

Yabancı Dil Olarak İngilizce Testi (TOEFL), ana dili İngilizce olmayanların İngilizce konuşulan üniversitelere kaydolmak isteyen İngilizce dil becerilerini ölçmek için standartlaştırılmış bir sınavdır.

Bilgisayar temelli yapılan bu sınav temelde dört dil becerisini ölçen bölümden (dinleme, okuma, yazma, konuşma) oluşmaktadır.

Sınava hazırlık için 100 saatlik bir eğitim hizmeti ve bol miktarda deneme sınavı ile eğitim tamamlanmaktadır.

IELTS

Uluslararası İngilizce Dil Test Sistemi veya IELTS, anadili İngilizce olmayanlar için uluslararası standartlaştırılmış bir İngilizce dil yeterlilik testidir.

Hem bilgisayar hem de kayıt üzerinde yapılan bu sınav dört dil becerisini ölçen bölümden (dinleme, okuma, yazma, konuşma) oluşmaktadır.

Sınava hazırlık için 100 saatlik bir eğitim hizmeti ve bol miktarda deneme sınavı ile eğitim tamamlanmaktadır.

Kimin İçin?

  • Avustralya, İngiltere, Amerika, Kanada, Avrupa, İrlanda ve Yeni Zelanda akademik kurumlarında eğitim almayı planlayanlar
  • Dünya çapında 11.000’den fazla kurumda ve çeşitli meslek kuruluşlarında eğitim almayı planlayanlar
  • Sadece kendilerini deneyip geliştirmek isteyenler ve iyi bilinen bir İngilizce yeterliliği kazanmak isteyenler
  • Yurtdışında çalışmak isteyenler

Kursa Genel Bakış

Öğrenciler, seviyelerine göre yerleştirmek için ilk gün kapsamlı bir yazılı ve sözlü sınava tabi tutulur. Gerekli seviye minimum B2’dir. Öğrenciler B2 seviyesinin altında ise, söz konusu öğrenci istenen seviyeye ulaşmak için genel bir İngilizce kursu alarak istenen seviyeye ulaştırılır.
Değerlendirme kurs boyunca devam eder; öğrenciler düzenli olarak test edilerek öğretmenlerinden düzenli olarak geri bildirimler alır.

Görüşme Başlat
1
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba.
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Ara