Size bir telefon kadar yakınız
0541 418 50 06

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Hacettepeliler Eğitim Kurumları Anadolu Lisesi ve Hazırlık Kursları

Ankara Hacettepeliler Eğitim Kurumları Anadolu Lisesi ve Hazırlık Kursları olarak; Ankara’da Kızılay, Eryaman  ve Çayyolu bölgelerinde faaliyet göstermekteyiz.

Özel Hacettepeliler Eğitim Kurumları Anadolu Lisesi ve Hazırlık Kursları, yeniliklere açık ve entelektüel birikim sahibi bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır.

Kurumumuz, branşında uzman eğitimci kadrosu ve kapsamlı eğitim programıyla dikkat çekmektedir.

Kızılay Hacettepeliler Hazırlık Kursları

Kızılay Mithatpaşa Caddesinde bulunan 4 katlı binamızda; “Ankara’nın en çok kazandıran kursu” olarak, üniversite hazırlık, lise hazırlık, AYT, TYT, LGS, DGS, ALES, YABANCI DİL, İŞARET DİLİ eğitimi kurslarımızda alanında uzman eğitmen kadromuz ile hizmet vermekteyiz.

Eryaman Hacettepeliler Anadolu Lisesi ve Hazırlık Kursları

Eryaman Mahallesi Amasya Beyannamesi Caddesi’nde bulunan 4 katlı binamızda; “Çocuklarınız Bize Emanet” sloganımız ile Anadolu Lisesi ve Hazırlık Kursları‘mızda alanında uzman eğitmen kadromuz ile hizmet vermekteyiz.

Ankara Hacettepeliler Eğitim Kurumları olarak Hacettepeliler Kızılay Kurs ve Hacettepeliler Eryaman Anadolu Lisesi ve Hazırlık Kursları olarak faaliyet göstermekteyiz.

Ankara Eryaman Hacettepeliler Eğitim Kurumları Anadolu Lisesi ve Hazırlık Kursları olarak ile siz değerli Ankara’lılara “Çocuklarınız Bizlere Emanet” diyerek hizmet veriyoruz.

Özel Hacettepeliler Eğitim Kurumları Anadolu Lisesi ve Hazırlık Kursları, yeniliklere açık ve entelektüel birikim sahibi bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır.

Kurum, branşında uzman eğitimci kadrosu ve kapsamlı eğitim programıyla dikkat çekmektedir.

Hacettepeliler Eğitim Kurumları

  • Hacettepeliler Eğitim Kurumları dersliklerimizde özel ders kalitesinde ders vermekteyiz.
  • Sınav sistemine göre hazırlanmış her dersten konu anlatımlı kitaplar ve soru bankaları verilmektedir.
  • Her öğrenci için bir eğitim danışmanı atanır. Tüm eğitim faaliyetleri ayrıntılı bir şekilde programlanır ve takip edilir.
  • Eğitim danışmanımız ailelerle her hafta düzenli olarak bilgi alış verişi yapar. Ev için verilen ödev ve programlar eksiksiz tamamlanmalıdır.
  • Kayıtlı öğrencilerimiz ders içinde ve ders dışında kurum kurallarına uymak zorundadır.
Görüşme Başlat
1
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba.
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Ara